NABIS Szakképző Iskola a facebookon!

Érettségire felkészítő képzés (11-12. évfolyam)

A 2018/2019. tanévben is indul képzésünk: a szakiskolát végzettek középiskolája. A szakiskolát végzettek középiskolája a szakiskolát (korábban szakmunkásképzőt) végzett tanulók számára biztosítja az érettségi vizsgára történő felkészítést. Nappali tagozatra beiratkozhatnak az 1993. december 31-e után születettek, akik 2018-ben nem töltik be a 25. életévüket. Esti tagozaton nincs korhatár. A szakiskolát végzettek középiskolája 2 éves, érettségire felkészítő képzés a 11. és 12. évfolyamon. A szakiskolát végzettek középiskolája a tanulókat a négy kötelező vizsgatárgy érettségijére készíti fel. Ötödik tantárgyat nem kell választani, mert a szakiskolában szerzett államilag elismert szakképesítést középszintű szakmai érettségi vizsgának kell elismerni.

Tantárgyak:

• Magyar nyelv és irodalom (Érettségi tantárgy)
  • Német nyelv (Érettségi tantárgy)
  • Matematika (Érettségi tantárgy)
  • Történelem (Érettségi tantárgy)
  • Természetismeret
  • Informatika